Muža 11 krát zasiahol blesk. Stavbára 2 krát jedovatý pavúk uhryzol do slabín. Toto sú najväčší SMOLIARI na svete!

Stavbár, ktorého dvakrát uštipol do slabín jedovatý pavúk, žena, ktorej vzal hurikán 5 krát strechu nad hlavou či muž, ktorý prežil 11 úderov blesku. Toto je len malý výber najväčších smoliarov na svete!

Hurikán jej 5 krát vzal strechu nad hlavou

Melanie Martinezová bola vyhlásená za najväčšiu nešťastnicu v Amerike po tom, čo v dôsledku hurikánov päťkrát stratila svoj domov.

Jej smola začala už v roku 1965, kedy jej dom zničil hurikán Betsy. Druhýkrát jej strechu nad hlavou zobral hurikán Juan v roku 1985, tretíkrát to bol zase hurikán George v roku 1998.

A prírodné katastrofy sa jej nevyhli ani v 21. storočí. V roku 2005 jej dom neunikol besneniu smrtiaceho hurikánu Katrina. A naposledy sa s búrkou stretla v roku 2012, kedy jej hurikán Isaac zdemoloval nový dom v Louisiane.

Na otázku, prečo sa z hurikánmi zmietaného štátu neodsťahovala, vodička autobusu odpovedala: “Narodila som sa tu. Je to domov, domov, domov.”

Stavbár, ktorého druhýkrát za 5 mesiacov uhryzol do penisu jedovatý pavúk

Dvadsaťjedenročný muž, ktorý odhalil iba svoje krstné meno Jordan, uvádza, že po tom, čo ho pohrýzla snovačka jedovatá, sa vždy pozeral pod sedadlo, aby prípadnú prítomnosť hmyzej hávede skontroloval, pavúk si však aj tak našiel cestu a uštipol ho do jeho mužských partií znova.

“Bolo to prvýkrát od prvého uhryznutia, čo som bol na prenosnom WC. Ľudia mi hovoria, že som najväčší smoliar v celej Austrálii. Sedel som na toalete a hľadel si svojho, keď som zacítil to isté bodnutie ako prvýkrát,” hovorí Jordan.

“Hovoril som si: Nemôžem uveriť, že sa to stalo znova! Pozrel som sa dole a zbadal niekoľko malých nôh, ako vyliezajú spod wc dosky,” dodáva.