10 NAJHORŠÍCH rodičov na svete: Niektorí boli schopní neuveriteľných šialenstiev!

Neexistuje žiadny univerzálny návod na to, ako byť správnym rodičom. Na druhej strane niektoré spoločenské medze by sa mali dodržiavať, ak nechcete byť označení za krkavčiu matku alebo otca. Výchovu detí si však aj tak niektorí dospelí vyložili po svojom.

Niektorí ľudia by nemali mať deti. Lebo to, čo im robia, sa skrátka nedá tolerovať. Pozrite si rebríček toho najhoršieho.

Matka, ktorá sedemročnej dcére kúpila na narodeniny plastiku pŕs

Sarah Burgová si o sebe myslí, že je „živá Barbie”. Preslávila sa tým, že utratila státisíce na rôzne operácie, ktoré z nej mali spraviť populárnu dievčenskú hračku. Svojej dcére Poppy dala na siedme narodeniny naozaj netradičný darček.

„Poppy ma prosila, aby som jej kúpila operáciu pŕs. Tak som jej dala 10 tisíc dolárovú poukážku na plastiku, ktorú môže použiť v šestnástich, odkedy to je legálne. Ak jej narastú pekné prsia prirodzene, môže si dať za tie peniaze spraviť niečo iné,” vysvetľuje 50 ročná mama.

Dieťa vyhladované na smrť, zatiaľ čo virtuálne dieťa jeho rodičov prekypuje virtuálnym zdravím

Moderná doba je plná paradoxov: namiesto toho, aby sme radšej naplno žili vlastný život, hráme Sims, kde vlastne hráme svoj vlastný život. Táto závislosť na virtuálnej realite doslova ničí životy. Párik z Južnej Kórey môže byť všetkým herným závislákom varovaním. Ich zhruba 3 mesačné dieťa zomrelo na podvýživu, kým jeho nezamestnaní rodičia behali po internetových kaviarňach, kde sa poctivo starali o svoje virtuálne dieťa menom „Anima“. Ich skutočné dieťa na ich únik z reality kruto doplatilo. Rodičia sa snažili od následkov utiecť k ženiným rodičom, ale od reality tentokrát neušli – práve tam boli lapení.