Ste leňoch? Toto je 10 rýchlych tipov na ZNÍŽENIE HMOTNOSTI bez cvičenia

Väčšina z nás chce byť štíhla a fit, ale početné diéty, ktoré sme skúšali, sú mučivé a ich účinok zmizne veľmi rýchlo po návrate do bežnej stravy. Okrem toho, s rytmom nášho života a všetkou našou prácou, štúdiami a mnohými povinnosťami, nemôžeme myslieť na cvičenie.

Ale nepadajte do zúfalstva! Portál BrightSide urobil nejaký výskum a našiel tipy, ktoré vám pomôžu zbaviť sa kilogramov bez námahy, bez diét a bez cvičenia. Prečítajte si a pamätajte.

Nezabúdajte na pitný režim

Viete, že voda je život. Ale pravdepodobne vám nikdy nenapadlo, ako užitočné môže byť pre váš metabolizmus, ak ju pijete v správny čas. Najlepšie je, aby ste vypili 1-2 poháre vody 30 minút pred každým jedlom. Týmto spôsobom budú vaše metabolické procesy naštartované a váš žalúdok bude čiastočne naplnený, čo vám pomôže jesť menej. Tento hydratačný režim tiež zníži vašu chuť na sladké.

Dávajte pozor na vaše jedlo

Vytvorte si malý rituál. Posaďte sa za stôl, neponáhľajte sa, nesnažte sa robiť viac vecí naraz, nemyslite na problémy, nepozerajte sa na televíziu a netelefonujte. Nech ste tam len vy a vaše jedlo. Majte na pamäti to, čo budete jesť a ako to budete robiť. To vám pomôže vychutnať si vaše jedlo a zároveň zjesť oveľa menej. Jedzte čo najpomalšie.