Cítite, že s vašim VZŤAHOM nie je niečo v poriadku? TOTO sú signály, že váš vzťah upadá

Radi by sme hovorili o rovnakých právach a vzájomnom rešpektovaní záujmov a teoreticky by malo byť všetko dobré. Ale čo v praxi?

Niekedy to nechceme vidieť, inokedy skutočne nevidíme. Napriek tomu existujú zjavné znaky toho, že sa váš vzťah môže rútiť dolu kopcom, či dokonca rovno do záhuby. Niektoré zo signálov, najmä ak je na ne rozumné vysvetlenie sa môžu objaviť aj vo fungujúcom vzťahu, ale ak ich je viac a stávajú sa pravidelne, radšej si nezakrývajte oči a riešte ich. Tu sú signály, ktoré predpovedajú ochabnutie vzájomných citov. Signály, ktoré hovoria o tom, že váš vzťah (pravdepodobne) končí svoju púť.

Nerovné vynakladanie času a peňazí na spoločné potreby

Každý deň vychádzate z vašej pravidelnej trasy z práce len preto, aby mal váš partner stále jeho milované zdravé raňajky, obed, olovrant a večeru? Hľadáte inú prácu, aby ste splnili jeho rozmary? Je to nespravodlivé!

Keď len jeden z vás má prospech zo spoločného života

Váš partner žije vo vašom dome a nezdieľate výdavky na stravu rovnako? Používa váš partner vaše veci? Upratujete a staráte sa o domácnosť len vy? Je to nespravodlivé!

Klamlivá finančná nezávislosť

V čase ťažkostí si navzájom neposkytujete finančnú podporu, pretože všetci vedia, že peňiaze kazia vzťahy. Existuje dokonca aj príslovie, ktoré hovorí: „Ak chcete prísť o priateľa, požičajte mu peniaze.” Je to nespravodlivé!