Hviezdy radia: Hodíte sa vôbec k sebe? Prezradí vám to vaše znamenie

Je veľa spôsobov ako určiť, či poznáte človeka: môžete poznať jeho obľúbené jedlo, miesto, kam by chcel ísť, jeho hudobný vkus a mnoho ďalších vecí. Podľa týchto vecí sa niekedy rozhodujete, či sa k Vám daný človek hodí, alebo nie. Možno by ste mali zhodnotiť aj súlad z pohľadu astrológie. Predsa len, niečo na tom možno bude. Niektorí sa k sebe proste nehodia a iní si zas sadnú ako keby sa jeden pre druhého narodili.

Dnes sa poďme pozrieť na to, aké znamenia sa k sebe dokonale hodia a ktoré, naopak, by sa do spoločného vzťahu radšej ani nemali púšťať.

Baran

Toto tvrdohlavé znamenie je výbušné, tvrdohlavé a vodcovské, no takisto aj úprimné, férové a racionálne. Je známe predovšetkým svojou dominanciou, čo s mnohými znameniami sedieť nebude. S rybami či pannou to hviezdy na dlhodobý vzťah nevidia, no čo sa strelca týka, ide o astrologicky najvhodnejšieho partnera pre barana. Nahráva im vzájomné porozumenie i príťažlivosť, čím si vzťah dokáže zachovať potrebnú iskru i istotu. Vhodnými partnermi pre barana je aj lev alebo vodnár.

Býk

Ide o obetavé a nežné znamenie, ktoré si lásku cení. Dáva si však na čas a nevrhá sa do vzťahov bezhlavo, zároveň ho však charakterizuje silná žiarlivosť. Charakterovými vlastnosťami sa bude hodiť k panne, ktorá je rovnako opatrná, no po čase vie vzťah prerásť do hlbokého a intenzívneho spojenia. S býkom si dlhodobo sadne aj rak, ktorý je rodinný a rovnako oddaný ako býk a takisto aj kozorožec. Blíženci či lev sa podľa hviezd vedľa býka dlho neohrejú, rovnako ani vodnár.