Vedci odhaľujú KVALITY IDEÁLNEHO MUŽA… a niektoré z nich vás poriadne prekvapia.

Ideálny muž, ktorý má svalnaté telo a je rovnako múdry ako starší, a odvážny ako bojovník, žije iba vo filmoch. Každá žena má svoje vlastné kritériá, ale vedci sa stále snažia nájsť obraz ideálneho muža.

Tentokrát sa na kombináciu fyzických predpokladov a tých “správnych” vlastností, ktorým neodolá žiadna žena, pozrieme z toho vedeckého pohľadu. Výskumy sa totiž zhodujú na tom, že takýto by mal byť muž, ktorý je magnetom na ženy.

Husté obočie a štvorcová brada

Toto sú hlavné črty mužných mužov. Ženy preferujú mužov s týmito vlastnosťami, keď hľadajú dlhodobý vzťah. Dúfame ale, že si muži nezačnú farbiť obočie po prečítaní tohto vedeckého vyhlásenia.

Fúzy

Vedci vykonali zaujímavý výskum, aby zistili, ako sa porast na tvári dotýka mužskej krásy. Ženy boli vyzvané, aby hodnotili mužov s rôznymi “fúzatými” účesmi. Boli tam úplne oholení muži, muži s ľahkým strniskom, muži s hrubým strniskom (ktoré sa objavuje na 10. deň) a muži s hustými fúzmi. Ženám sa najviac páčili muži s hustým strniskom, pretože ich spájali so zrelosťou a mužnosťou.