Odfotili ich pred smrťou: 20 fotiek osobností, ktoré boli nasnímané pár dní pred “odchodom” na onen svet. Ako vyzerala Amy Winehouse týždeň pred?!

--advertisment--

Slávne osobnosti sú svojim spôsobom nesmrteľné. Avšak, sú to len ľudia a aj keď ich odkaz môže prežiť celé veky, ich telesná schránka umrie tak, ako raz umrie každý z nás. Čo ak je vaša najaktuálnejšia fotka v mobile tou poslednou, ktorá za vášho života vznikla? Je to trochu morbídna predstava, ale keď sa pozriete do galérie slávnych zosnulých, vo väčšine prípadov tiež nikto netušil, že onú slávnu osobnosť fotí naposledy živú.

S úctou k týmto ikonám hudby, filmu alebo športu, magazín BrightSide vytvoril galériu fotografií, ktoré zachytávajú slávne osobnosti poslednýkrát. Ide teda o fotografie, ktoré sú ich vôbec posledné.

Freddie Mercury (45)

1991. Toto je jedna z posledných fotografií frontmana kapely Queen. Až do posledného dňa popieral všetky reči o svojej chorobe. Oznámil to jeden deň predtým, ako zomrel na bronchopneumóniu, ktorá bola spôsobená AIDS.

Steve Jobs (56)

Steve Jobs zomrel doma obklopený najbližšími ľuďmi. Posledné slová, ktoré povedal, boli: “Oh wow! Oh wow! Oh wow.” Zomrel na rakovinu pankreasu.

Heath Ledger (28)

Heath Ledger sa usmieva len pár dní predtým, ako bol nájdený mŕtvy. Zomrel v dôsledku závažnej intoxikácie spôsobenej liekom proti bolesti (vrátane liekov na spanie a antidepresív).

Pokračovanie na ďalšej strane

--advertisment--