Každé znamenie zverokruhu je spojené s iným HRIECHOM: Aký hriech je spojený s VAMI?

Naši predkovia sa obracali k hviezdnej oblohe, aby ju požiadali o radu, aké bude počasie, s tým spätá úroda, ale tiež čo prinesie blízka či ďaleká budúcnosť. Podľa astrológov sú tiež hviezdne znamenia zodpovedné za určité črty ľudskej povahy. Ruku na srdce, kto z nás si občas neprečíta nejaký horoskop? Vedeli ste ale, že každé znamenie so sebou nesie aj svoj hriech?

Strelec = Nevera

Strelci sú zvodcovia, ktorí sa vyžívajú v krátkych známostiach a aj keď sú zadaní, stále radi pozerajú na iné objekty.

Strelci sú často náchylní k nevyspytateľnému flirtovaniu. Sex je pre nich zábava, čo znamená, že je s nimi veľmi ťažké udržať záväzný vzťah na dlhšiu dobu.

Dokonca aj keď sú zamilovaní pozerajú okolo a čakajú na vhodnú situáciu, kedy môžu vyraziť. Neviažte sa na Strelcov, pre nich ste len chvíľkovou záležitosťou.

Ryba = Lenivosť

Ryby chodia s hlavou v oblakoch a miesto toho, aby niečo reálne urobili, zatvárajú sa v myšlienkach na to, čo by mohlo byť. Sú leniví konať, reagovať na prítomnosť a tak od seba často takýmto prístupom odoženú svojich najbližších.

Javia sa ako ľudia, ktorí radi držia hlavu v oblakoch. Niekedy sa dokonca zdá, akoby existovali len vo svojom vlastnom malom svete.

Vždy snívajú, premýšľajú o tom, čo by mohlo byť, alebo čo bude. Niekedy od seba nechávajú ľudí ujsť a pohybujú sa stále svojim pomalým tempom. To z nich robí veľmi lenivých, pokiaľ ide o prežívanie daného okamihu.

Blíženci = Nečestnosť

Neverte všetkému, čo Blíženci hovoria. Blíženci často klamú a vy neviete, či to, čo práve povedali vám, je lož alebo pravda. Či už si veci prikrášlia alebo preháňajú, chcú sa ukázať v najlepšom svetle, avšak všetko je to na úkor ich vlastnej cti.

Blíženci majú zlozvyk pretvárať a skrášľovať ich zážitky či nehovoriť úplnú pravdu. Možno to nie je preto, že majú dve tváre, ale preto, že vidia jeden zážitok z rôznych pohľadov a tak si vytvoria rôzne názory.

Tak alebo onak, blíženci niekedy klamú o malichernostiach a niekedy aj o dôležitých veciach. Je to najmä preto, aby vo vašich očiach vyzerali lepšie. Takže čo je lepší spôsob ako všetko sabotovať? Klamať o tom.