Každé znamenie zverokruhu je spojené s iným HRIECHOM: Aký hriech je spojený s VAMI?

Vodnár = Nazývajú sa bohmi

Vodnári si myslia, že sú lepší ako všetci ostatní. Vidia samých seba ako bohov. Radi sa chvastajú a svoju nadradenosť si dokazujú na iných. Chcú mať všetko pod kontrolou, všetko organizovať a dirigovať.

Vodnári sú pyšným znamením vo všetkých smeroch. Chvália sa, že stačí lusknúť prstom a všetko majú hotové, tvrdia, že sú lepší ako všetci okolo. Obťažujú ostatných neustálou potrebou ich kontrolovať a dirigovať.

Potreba kontrolovať a dirigovať ľudí okolo seba je u nich takmer vrodená.

Rak = Uctievajú seba

Raci milujú sami seba, napriek tomu potrebujú niekoho, kto ich bude milovať. Myslia si, že nie sú hriešni. Radšej by svoj život zverili niekomu inému.

Raci sú oddaní svojím autoritám a idolom, avšak často chorobne. Ak sa na niekoho naviažu, nevedia objektívne zhodnotiť, či si ich uctievanie daná osoba zaslúži alebo nie. Zakaždým sa svojmu idolu naplno oddajú, až ich to celých pohltí a oni prichádzajú o zdravý rozum.

Kozorožec = Chamtivosť

Kozorožec je workoholik, pretože je chamtivý na peniaze. Kozorožci chcú ukázať, že sa majú najlepšie a môžu si čokoľvek dovoliť. Sú extrémné súťaživí a urobia všetko, aby mali viac peňazí ako ostatní.

Kozorožci sú plne nasadení na prácu a dokážu robiť všetko, čo je v ich silách aby splnili úlohu na 100% a tak dostali najviac peňazí zo všetkých na pracovisku.

Nie je pre nich dôležité všetko minúť, ale radi sa peniazmi pochvália.