Každé znamenie zverokruhu je spojené s iným HRIECHOM: Aký hriech je spojený s VAMI?

Škorpión = Žiadostivosť

Škorpión je žiadostivé znamenie a vášnivé známosti k sebe priťahuje ako magnet. Škorpióny chcú cítiť iskru, avšak nechcú sa viazať – stereotypné vzťahy nie sú nič pre nich. Nezáväzný flirt a oheň medzi dvoma telami je živel, ktorý vyhľadávajú.

Škorpiónov sa týka chtíč intímneho života oveľa viac než akýkoľvek iný hriech. Je to preto, že sú vášniví a túžia po tom oveľa viac.

Niekedy si nenájdu pravú lásku, pretože ich partneri nevedia dostatočne pochopiť. Väčšinou majú aj napriek všetkému problém opustiť toho druhého.

Váha = namyslenosť

Keďže krása je ich prioritou, pre Váhy je ich osobná krása nadmieru dôležitá. Ich obľúbený pohľad je pohľad do zrkadla. Váhy sú namyslené a svoju vonkajšiu aj vnútornú krásu si dávajú na piedestál.

Váhy sa sotva starajú o niečo iné, ako o svoju krásu. Najprv sa musia pozrieť do zrkadla a vidieť ich krásnu tvár, a až potom majú všetko, čo potrebujú, aby pokračovali v živote.

Hoci váhy trávia hodiny pred zrkadlom, snažia sa pracovať aj na svojej vnútornej kráse. Koniec koncov, sú krásne zvnútra i zvonku. Je toto jedným z kľúčov k úspechu?

Baran = impulzívnosť

Baran je extrémne agresívny a nepredvídateľný. Ak čelíte hnevu Barana, majte sa na pozore, vie byť totiž neuveriteľne spontánny a impulzívny. Baran nevie ovládať svoj výbuch hnevu a často skôr koná než premýšľa.

Barani sú veľmi zlostní a nepredvídateľní. Ak v hádke čelíte hnevu barana, nemusíte to prežiť.

Sú tak spontánni, že ich to takmer vždy dovedie k problémom. Barani musí dávať pozor na to, čo hovoria, inak by to mohlo niekomu ublížiť!