Milujete komédiu S tebou mě baví svět? Pozrite sa na hercov po 36 rokoch! Malá Kačenka prepadla sekte…

--advertisment--

Legendárny film S tebou mě baví svět režisérky Marie Poledňákovej bol vyhlásený za komédiu storočia. A právom. Rok čo rok, každé Vianoce baví milióny Slovákov a Čechov pri televíznych obrazovkách. Od natáčania uplynulo už 36 rokov a my vieme, ako dnes vyzerajú predstavitelia detských hrdinov.

Sú na nepoznanie! Nikto z nich sa už herectvu nevenuje a rola v snímke S tebou mě baví svět bola väčšinou ich prvá a posledná. Ich život sa po natočení komédie storočia uberal rôznymi smermi. Pozrite a prečítajte, ako dopadli!

Bertík (Marek Dvořák)

“Vtedy som bol chlapec, dnes som otcom Barborky. A hoci nie som ženáč, žijem 25 rokov v spokojnom vzťahu s priateľkou,” spomína s trochou nostalgie Marek.

Okrem úspešného filmu ho diváci mohli vidieť ešte v televíznej komédii Žáku Kašíku, nežeň se! (1985) a vo dvoch seriáloch, kde sa “mihol”. To bol ale koniec jeho hereckej kariéry.

Podľa vlastných slov ho to ťahalo k filmovej produkcii. “Bohužiaľ som neuspel na prijímačkách na FAMU. Začal som podnikať, “ňuchol” som k peniazom a už sa do filmového sveta nepoberal. Dnes mám na starosť v jednej spoločnosti strategický rozvoj, obchod a marketing,” prezradil, čím sa v súčasnosti živí.

Samozrejme, ak sa mu teraz naskytla možnosť vrátiť sa pred kameru, neváhal by vraj ani minútu. “Dnes už by som povedal – jó, a velice rád!” Pravdaže nebolo tak tomu vždy, mal vraj aj obdobie, kedy o tom nechcel ani počuť… “Viete, vtedy osemročný nahý chlapec vo filme a k tomu ľudská závisť, dávali mi to riadne zožrať. Teraz som ale vo fáze, kedy by som to bral ako zábavu, pokojne si vzal dovolenku a určite by som si to veľmi užíval,” uzatvára dospelý» Bertík «.

Pokračovanie na ďalšej strane

--advertisment--