13+ najväčších tajomstiev KASÍN, ktoré si ich majitelia starostlivo strážia a ktoré vás snáď od nich odradia!

Žiarivé neónové svetlá, krásni ľudia s úsmevom, luxusný životný štýl, peniaze – všetky veci, ktoré zvyčajne spájame s kasínom. Ale je to kasíno tak krásne a úžasné po každej stránke?

Sme presvedčení, že existujú určité skutočnosti, ktoré ste nevedeli o hazardných hrách a spôsobe, ako vám prinášajú viac peňazí. Po tomto článku vás možno presvedčíme prejsť maximálne tak na mobilné kasíno ako hru 🙂

Vo väčšine kasín nie sú žiadne hodiny ani okná

V kasíne sa dá ľahko stratiť čas. Jedným z dôvodov je, že tam zvyčajne nie sú žiadne hodiny alebo okná, aby vám naznačili, koľko času ste už strávil vo vnútri. Hra vás pohltí a váš pobyt v kasíne sa stáva oveľa dlhším, než bolo plánované. Preto utratíte viac peňazí.

Žiarivé svetlá a dynamická hudba vás presviedčajú stávkovať rýchlejším tempom

Už ste sa niekedy zamýšľali nad tým, prečo vo všetkých kasínach existuje nespočetné množstvo žiariacich farebných svetiel a jasných detailov? No, toto je len jeden z mnohých trikov, ktoré vás “presvedčia” vynaložiť viac. Psychológovia tvrdia, že červené svetlá a rýchla hudba tlačia hazardných hráčov do toho, aby robili rýchlejšie rozhodnutia a nakoniec teda minuli oveľa viac peňazí.