Tie najnebezpečnejšie GANGY na svete, ktorých denný rozvrh tvoria vraždy, lúpeže, či obchod s drogami

Každý niekde začínal. Niekto sa mohol dostať do zlej partie, čo môže znamenať drogy, alkohol a ničenie súkromného majetku. Niektorí to však “dotiahli” ešte ďalej a vznikli gangy. Ako plynuli roky, vyčíňanie sa zmenilo na nekalé (obchodné) praktiky a vtedy vznikla mafia. Tí “najlepší” sú teraz známi po celom svete a nejedno sa s nimi zahrávať…

CRIPZ

Tento pôvodne afroamerický gang bol založený v Los Angeles v roku 1969. Dnes však už ide o jednu z najväčších zločineckých organizácií na svete, s populáciou asi 30,000 až 35,000 členov. Ak stretnete človeka v modrom oblečení a s modrou šatkou na ústach, bežte preč. Je o nich totiž známe, že nemajú problém s lúpežami, vraždami a samozrejme nezabudnime na tradičný obchod s drogami. Navyše sú obrovský súperi so skupinou “Bloods”, spomínanou ďalej. Jediná bezpečná vec, ktorú kedy urobili, bolo vymyslenie tanca “Crip Walk”.

YAKUZA

Ide bez debaty o najväčšiu mafiu na svete, má približne 102,000 členov. Je známa hlavne kvôli svojim krutým pravidlám. Jedna z podmienok vstúpenia je prerušenie akýchkoľvek kontaktov s rodinou a so známymi. Týmto preukážete, že ste svojmu Bossovi úplne podriadení. Zároveň sa však riadi princípom “Bohatým ber a chudobným dávaj.” Keď v Japonsku došlo k Tsunami, ako prví ľuďom zabezpečili potraviny, vodu a ďalšie veci potrebné na prežitie.