12 právd o ŽENÁCH, ktoré ste vždy chceli vedieť, no BÁLI ste sa na ne opýtať

--advertisment--

Chcete porozumieť “ženskému správaniU”? Na toto ste sa vždy chceli opýtať a my sme našli odpovede!

1Prečo ženy trávia toľko času upravovaním sa, keď nakoniec vyzerajú úplne rovnako, ako keď s tým začali?

Ženy majú veľa kozmetických prípravkov, ktoré im pomáhajú vyzerať mlado a atraktívne. Starostlivosť o pleť je trojfázová. Prvým krokom je očistenie, druhým peeling a tretím zvlhčenie. Ak chcú ženy, aby ich koža zostala zdravá a čistá, je potrebné tento proces opakovať každý deň pred aplikovaním make-upu.

A to ešte nie je všetko. Aj samotný make-up má niekoľko vrstiev (okrem samotného make-upu treba aj púder a podkladovú bázu, ktorá sa nanáša priamo na kožu a zaisťuje, že sa na nej make-up lepšie udrží). A to ani nehovoríme o vlasoch, nechtoch alebo obliekaní!

Žena nakoniec vyjde po hodine z kúpeľne a mužom sa zdá, že sa skoro nezmenila. Len sa učesala a na tvár naniesla trochu make-upu!

Verte nám, každá žena by bola rada, keby celý proces zabral len sekundu. Lenže to jednoducho nejde! Prirodzene pôsobiace líčenie je výsledkom dôkladnej starostlivosti o pleť, zjednotenie farby kože a skrytie najrôznejších drobných nedokonalostí, červených škvrniek, pieh, a kruhov pod očami. Nie je to len tak.

Pravda. Niektoré dievčatá potom, čo vystúpia z kúpeľne, nevyzerajú úplne rovnako, ako keď do nej vošli. Naopak, vyzerajú ako úplne iné osoby!

Pokračovanie na ďalšej strane

Späť