Dá sa to! 10 celebrít, ktoré svoj boj nad závislosťou vyhrali!

Azda jedným z najhorších problémov, do akého sa môže človek dostať, sú závislosť od drog alebo alkoholu. A celebrity nie sú žiadnou výnimkou. Týka sa ich to rovnako ako kohokoľvek iného.

Dnes vám ukážeme zoznam celebrít s pevnou vôľou, ktorým sa podarilo zmeniť a zbaviť sa zlých návykov.

Angelina Jolie

“V živote som skúsila snáď každú drogu. Boli to pre mňa naozaj temné chvíle.” Je neuveriteľné, že tieto slová patria jednej z najkrajších žien na svete! Život Angeliny Jolie je plný trpkej skúsenosti. Kedysi trpela anorexiou a depresiami. Keď však dostala hlavnú úlohu vo filme Lara Croft, bola už “čistá”. Účinkovaním v tomto filme sa stala svetovou celebritou. Adoptovala si dieťa, začala randiť s Bradom Pittom a adoptovala si ďalšie dieťa.

Angelina úspešne zvíťazila nad jej závislosťou tým, že sa obklopila ľuďmi, pre ktorých stojí za to žiť.

Robert Downey Jr.

Tento charizmatický mladý muž z hereckej rodiny bol od začiatku predurčený pre žiarivú budúcnosť. Robert však premárnil svoj prvý pokus o slávu a prešiel si obdobím divokých večierkov a užívaním návykových látok. Tie opojné dni a noci mali za následok škandály, stratu zmluvy s hlavnými štúdiami, a vážne opletačky so zákonom.

Herec bol odsúdený na 16 mesiacov väzenia a bola mu nariadená liečba. Strávil takmer rok na klinike, po ktorom sa pevne rozhodol prestať s drogami. Robertoví priatelia mu pomohli dostať nové role, a aj kritici pozitívne reagovali na jeho comeback. Po zaslúženom úspechu, ktorý zožal za svoj výkon vo filme Iron Man prišiel čas, aby si herec začal diktovať vlastné podmienky zmlúv s hollywoodskymi šéfmi. Ale kto vie, koľko prestížnych filmových ocenení mohol Robert vyhrať, keby nepremárnil toľko rokov kvôli závislosti.