Dá sa to! 10 celebrít, ktoré svoj boj nad závislosťou vyhrali!

Samuel L. Jackson

Samuela to tiahlo k herectvu už od detstva, a tak sa rozhodol zúčastniť Fakulty divadelného umenia na Morehouse College v Atlante. Po promóciách zabŕdol do filmu, divadla, aj televízie, ale bez väčšieho úspechu. Šéfovia s ním odmietli pracovať kvôli jeho problémom s alkoholom a drogami. V neskorších osemdesiatych rokoch skončil herec na odvykačke. Podľa Jacksona boli jeho najťažšie chvíle v živote, keď ešte na odvykačke pozrel do očí svojej manželke a dcére a povedal: „Ahoj, volám sa Sam a som narkoman.

Po ukončení liečby Samuel účinkoval vo viac ako 100 filmoch, získal mnoho prestížnych ocenení a, čo je najdôležitejšie, stal sa príkladným manželom a otcom.

Kelly Osbourne

Kelly určite zdedila sklony k samodeštruktívnym sklonom od svojho veľkého a strašného otca Ozzyho. Pridať k tomu aj psychické problémy, a získate mladú celebritu, ktorá hltá tucty tabletiek denne a občas ich zmieša aj s inými látkami. Jej nespokojnosť s ňou samou rástla, rovnako ako jej hmotnosť a dávky drog. Aby sa nervovo nezrútila, začala Kelly počas poslednej odvykacej liečby nahrávať nový album a športovať.

Dnes vyzerá Kelly výborne. Pozrite sa na jej Instagrame a presvedčte sa sami! Môžeme pokojne povedať, že z trosky sa prepracovala na krásnu, modernú a sebavedomú ženu!