Vlčie deti? Toto je 10 neuveriteľných príbehov detí, ktoré boli vo svojom detstve vychovávané zvieratami

Existuje mnoho historiek o deťoch, ktoré boli vychovávané zvieratami. Podľa niektorých boli natočené aj slávne filmy, ktoré určite každý z nás videl. Aspoň jeden. Týchto desať príbehov je však úplne reálnych a je naozaj neuveriteľné, s akými zvieratami dokázali tieto deti vyrastať.

Sujit Kumar, Fiji

Sujit trpel psychickou poruchou osobnosti, s čím sa jeho rodičia len ťažko vyrovnávali. Preto ho zatvárali do kurníka medzi sliepky. Jeho matka nakoniec spáchala samovraždu a jeho otca zavraždili. Chlapca sa chopil starý otec, ktorý ho ale rovnako ako rodičia držal v kurníku. Sujit tu žil celých 8 rokov a jeho správanie už viac človeka nepripomínalo. Bol prevezený na psychiatriu, no bol príliš agresívny, preto väčšinu z 20-ročného pobytu strávil spútaný. Nakoniec sa ho ako 30 ročného chopila istá Elizabeth Claytonová, ktorá sa o neho stará snáď dodnes.

Kamala a Amala, India

Kamala a Amala boli dve mladé indické dievčatá, ktoré boli nájdené na začiatku 20. rokov 20. storočia. Boli zachránené mužom v roku 1920, ktorý ich vzal do miestneho sirotinca. Amale bolo niečo vyše roka a Kamal mala 8 rokov. Amala zomrela mladá na infekciu obličiek vo veku 2 rokov a Kamala zomrela na tuberkulózu. Kamala nehovorila žiadnym jazykom a po celý čas žila len s divokými zvieratami. Dievčatá boli objavené s rodinkou vlkov.