Hviezdy radia: Hodíte sa vôbec k sebe? Prezradí vám to vaše znamenie

Panna

Už niekoľkokrát sme spomenuli pannu, ktorá je pokojná, trpezlivá a aj v láske pomerne opatrná. Práve z tohto pohľadu sa k nej hodia býci, kozorožci či ryby, ktoré poskytujú istotu, a citovú stálosť. S baranom sa síce priťahujú, no ide skôr o obdiv v priateľskej rovine, ktorej chýba vášeň. K panne je nevhodný i strelec, s ktorým sú natoľko odlišní, že prvotné vzplanutie citov tieto rozdiely len ťažko prekoná.

Váhy

Váhavé, neisté, no zároveň majú šarm a vedia očariť. To z váh robí prelietavé znamenie, ktoré si s rodinne založenými typmi ako rak, ryba či býk nesadne, aspoň nie čo sa dlhodobej lásky týka. Náturu človeka narodeného v znamení váh najlepšie zvládne lev, strelec a vodnár, no takisto blíženci, s ktorými ich navyše spája silná príťažlivosť.

Škorpión

Znamenie označované ako výbušné a márnomyseľné má sklony k silnej láske, ktorá sa im však musí prispôsobovať. Pokiaľ to partner zvládne, škorpión bude verný a zabudne na prelietavosť, ktorá pramení z jeho rýchlej straty záujmu. Práve preto sú vhodnými partnermi oddaný rak, citové ryby alebo opatrná panna. Zrejme žiadne prekvapenie, že so škorpiónom by si dlhodobý vzťah nemali plánovať nestáli blíženci, excentrický lev či nezávislý vodnár.