Každé znamenie zverokruhu je spojené s iným HRIECHOM: Aký hriech je spojený s VAMI?

Lev = Pýcha

Lev je kráľ a tak sa cíti aj každý človek narodený v znamení Leva. Lev je vo všetkom suverénny a často sa voči ostatným správa arogantne. Zároveň Levi vedia na ľudí zapôsobiť a urobiť najlepší dojem. Tým, že majú tieto vlastnosti, sú na seba hrdí. Medzi znameniami nie je viac pýchy ako v Levovi.

Lev však pôsobí aj ako najviac sebecký človek. Je prirodzený pri všetkom, čo robí a tak si nedáva servítku pred ústa.

Levi sú arogantní a preto sa môže stať, že s vami nebudú chcieť mať nič.

Býk = Obžerstvo

Nemyslíme tým len obžerstvo jedlom, ale obžerstvo vo všeobecnosti. Býk vyhľadáva a robí len tie veci, ktoré mu prinesú úžitok. Od Býka nečakajte nezištnú pomoc, v prvom rade hľadí na svoje uspokojenie a zahnanie “hladu”.

Býci sa môžu definovať aj ako sebamilujúci ľudia. Robia len tie veci, ktoré im prinesú úžitok.

Či už ide o jedlo, sex, alebo novú hračku, býci sa ničoho nedokážu nabažiť. Snažia sa nasávať všetko čo môžu, aby o niečo náhodou neprišli.

Panna = Závisť

Panny nechcú byť priemerné, chcú byť najlepšie. Ak však nie sú, žiarlia a závidia. Nehľadia na to, čo majú, chcú to, čo nemajú. Takýmto spôsobom si ničia vzťahy, pretože chorobne žiarlia na to, čo majú ostatní.

Panny sú aj extrémne nestabilné. Kedykoľvek sa rozhodnú, že im nestačí priemer a chcú byť najlepší. Chcú byť tými, o ktorých všetci hovoria.

Niektorým sa dokonca nemusí podariť nájsť lásku, pretože sa nebudú chcieť vzdať závisti a súťaženia s inými.