Dá sa to! 10 celebrít, ktoré svoj boj nad závislosťou vyhrali!

Drew Barrymore

Drew sa stala populárnou vo veľmi mladom veku, a keďže bola nepovšimnutá, stala sa alkoholičkou v 13 rokoch. Pomaly ale isto sa premieňala naopak – z nádhernej labute na škaredé káčatko Hollywoodu. Nespočetné množstvo škandálov, záchvatov zúrivosti a predávkovaní nakoniec dostalo herečku na osemmesačnú odvykačku na klinike. Po odchode z kliniky napísala bolestnú a prekvapivo zrelo znejúcu monografiu. Následne si privyrábala ako čašníčka a modelka, a zároveň si znovu dláždila svoju cestu do Hollywoodu.

Dnes je Drew Barrymore vyhľadávanou herečkou, majiteľkou filmového štúdia a matkou dvoch nádherných dcér. Keď sa jej pýtajú, čo jej pomohlo neskĺznuť k depresiám, vždy odpovedá: „Občas vás život zrazí na kolená. Nuž, a nie je to snáď tá správna poloha pre modlitbu?!”

Eminem

“Ahojte, moje meno je Marshall, a som narkoman,” povedal rapper v dokumentárnom filme. Pred niekoľkými rokmi sa predávkoval kombináciou liekov. Iba rýchly zásah lekárov mu vtedy zachránil život. Nakoniec sa mu podarilo zbaviť sa tejto odpornej závislosti vďaka zodpovednosti za svoju dcéru a dve nevlastné dcéry.

Eminem je dnes ukážkovým otcom a jeho jedinou drogou je hudba.